Электрокоса Беларусмаш БТЕ-3700 - відмінний вибір якісного садового інструменту. Він стане Вам вірним помічником при роботі в саду й на присадибній ділянці. Тример має потужний мотор, високі обороти холостого, мала вага і збалансовану конструкцію. Ці фактори забезпечують легкість в управлінні і високу продуктивність. Комфорт для оператора забезпечується зручним ремнем через плече з можливістю регулювання, ергономічною ручкою, низьким рівнем вібрацій і шуму. В обслуговуванні электрокоса набагато простіше аналогів з бензиновим мотором. Для початку роботи достатньо просто підключитися до мережі 220В.
Характеристики
Виробник: Беларусмаш
Потужність, Вт: 3700
Напруга/частота, В/Гц: 220/50
Робочі оберти, об/хв: 8000
Система косіння: ніж/волосінь
Ширина скошування, мм: 400
Діаметр волосіні, мм: 1,6
Привід: цілісний вал
Тип штанги: цільна
Діаметр штанги, мм: 26
Ручки: велосипедні
Вага, кг: 5,4
Особливості
- плавний пуск;
- верхнє розташування двигуна;
- висока надійність;
- збалансована конструкція;
- цілісна штанга;
- жорсткий металевий вал.
Комплектація
- електротріммер Беларусмаш БТЕ - 3700;
- велосипедні ручки;
- ніж 3-х лопатевої;
- напівавтоматична косильна головка;
- набір ключів;
- наплічний ремінь;
- керівництво по експлуатації;
- картонна упаковка.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Беларусмаш |
| Країна виробник | Беларусь |
| Тип | Электрокоса |
| Стан | Нове |
| Живлення | Сеть 220В |
| Ріжучий елемент | Леска и нож |
| Ширина скошування ножа | 380.0 (мм) |
| Ширина скошування ліски | 255.0 (мм) |
| Максимальна ширина скошування | 380 мм |
| Тип штанги | Прямая |
| Розташування двигуна | Сверху |
| Максимальна кількість обертів | 8000 об/мин |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 3200 Вт |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Складна ручка | Так |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Антивібраційна система | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.4 (кг) |
| Размер коробки | 94*22*12 см |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Беларусмаш |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
- Цена: 3 432 ₴

