Коса бензинова Беларусмаш ББТ-6300 (6300 Вт, 52 куб. см.) - це професійна серія бензокоси від торгової марки Беларусмаш. Це нова модель випуску 2020 року з потужним бензиновим мотором. Поршнева захищена спеціальним захисним покриттям, на двигуні встановлений економний і надійний карбюратор фірми Walbro.
Технічні параметри мотокоси Беларусмаш 6300:
- Потужність двигуна 6300 Вт
- Штанга 28 мм у діаметрі;
- Обсяг поршневий 52 см3;
- Розмір бензинового бака 1.2 літра;
- Максимальні обертів дигателя 7000.
Особливості бензотріммера Блерусмаш 6300:
- Підвищена потужність двигуна 6300 Ват;
- Новый дизайн головы бензокосы;
- Цельная штанга 28 мм;
- Стальной вал на 9 шлицов;
- Качественная прорезиненная нижняя защита;
- Надежное крепление руля;
- Усиленная поршневая группа, с ресурсом до 5 лет эксплуатации
- Усиленная система стартера, исключает вырывание шнура
- Полностью металлический редуктор
- Высокооборотный карбюратор Walbro (Япония)
- Защита от перегрева
- Низкий уровень шума
- Низкий уровень вибраций
- Защита от случайного включения
- Сбалансированная конструкция, эргономичная система управления.
Комплектация косы Беларусмаш 6300 (1 диск/1 бобина):
- 1 катушка с леской полуавтоматическая;
- 1 режущий нож 3 зуба;
- Ремень;
- Набір інструменту для збірки.
Упаковка бензокоси Беларусмаш 6300:
- Штанга в картонній коробці (1,24 кг)
- Голова + комплектація в кольоровій коробці (6,7 кг)
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Нове |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Тип штанги | Пряма |
| Виробник | Беларусмаш |
| Тип | Мотокоса |
| Країна виробник | Білорусь |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Максимальна кількість обертів | 7000 об/хв |
| Максимальна ширина скошування | 400 мм |
| Ширина скошування ножа | 255 мм |
| Ширина скошування ліски | 400 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.7 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Додаткові характеристики | |
| Плечовий ремінь | Так |
| Антивібраційна система | Так |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Питание | Бензиновый двигатель |
| Производитель | Беларусмаш |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 3 744 ₴

