Напруга/частота: 230 В/50 Гц
Потужність: 1000 Вт
Кількість обертів: 2800 об/хв
Діаметр ріжучого диска: 180 мм
Розміри робочого стола: 420х400 мм
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Споживана потужність | 1000 кВт |
| Кількість обертів холостого ходу | 2800 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Загальні параметри | |
| Вага | 9 кг |
| Розміри робочої поверхні | |
| Довжина столу | 420 мм |
| Ширина столу | 400 мм |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KRAISSMANN |
Информация для заказа
- Цена: 3 744 ₴

