Сталеві радіатори Korado є панельним опалювальним приладом у виконанні KLASIK, яке дає можливість лівого або правого бокового підключення до опалювальної системи. По своїй конструкції сталевий радіатор Korado 22 КОМ призначений для опалювальних систем з примусовою або природною циркуляцією. На задній стороні має приварені дві верхні і дві нижні кріпильні скоби. Опалювальні прилади довжиною від 1800 мм і більше, мають шість приварених скоб.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Korado |
| Країна виробник | Чехія |
| Конструкція радіатора | Панельна |
| Максимальна температура теплоносія | 110 град. |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Теплова потужність | 3822 Вт |
| Тип радіатора | 22 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 500 мм |
| Ширина | 2000 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 281 ₴

